Kaş Ekimimahiruluocak2019-09-30T22:10:02+00:00

Kaş Ekimi

kas-ekimi_rep-hair-clinic-

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

İnce ve seyrek kaşlara sahip olmak bir çok insan için estetik açıdan büyük bir problem ve özgüveni düşüren bir sorundur. Geliştirilen son teknoloji ile birlikte bu sorunu kaş ekimi işlemi ile çözmek mümkün hale gelmiştir.

Rephair Clinic İstanbul’da kaş ekimi operasyonu en son teknolojik cihazlar ve uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. FUE yöntemi ile donör bölgeden, mikro motor yardımıyla alınan greftler kaşın seyrek olan bölgelerine nakil edilir. Greft alınan ve ekim yapılan bölgeye lokal anestezi uygulanır ve bu sayede ağrısız ve acısız bir operasyon süreci yaşanır. FUE yöntemi ile yapılan kaş ekimi operasyonu yaklaşık 2-3 saat süren bir işlemdir.

Köklerin çıkarılması için ense bölgesinin tamamının traş edilmesine gerek yoktur. Ense bölgesinden ekim için gerekli sayıda köklerin alınacağı kadar bir bölge traş edilir. Bu bölgeyi kendi mevcut saçlarınız kapatacağı için dışarıdan belli olmayacaktır. Tek kaş ortalama 50 ile 500 arası köke ihtiyaç vardır. Kanalların uygun açı ile açılması kaşların doğal çıkmasının en önemli faktörlerindendir.

Kaş ekimi için tekli kökler, çoklu köklere oranla daha doğal bir görüntü ortaya çıkarır.

    Open chat