Hakkımızdamahiruluocak2019-10-02T20:59:40+00:00

Hakkımızda

Rephair Clinic Saç Ekim Merkezi, 15 yıllık tecrübesi ile 2003 yılından beri Türkiye’de saç ekimi yapan en köklü merkezlerden birisidir. Saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavi konularında faaliyet gösteren, konusunda uzman doktorlarla çalışmakta olan bir kuruluştur.

2003 yılında hizmet vermeye başlayan Rephair Clinic, kurulduğu günden bu yana saç ekimi sektörüne yön veren bilimsel gelişmeleri takip ederek, hastalarına her zaman en ileri teknoloji ile hizmet vermeye çalışmaktadır. 15 yılı aşkın süredir, 12.000’nin üzerinde başarılı saç ekimi uygulaması gerçekleştiren kliniğimiz, tüm uygulamalarını anlaşmalı sağlık koşullarına tam riayet eden, donanımlı ve plus (+) olarak tabir edilen hastanelerde gerçekleştirmektedir.

Uzmanlığı aldığı sertifika ve diplomayla belgelenmiş, sektörde yeterince deneyim kazanmış saç ekim uzmanları eşliğinde uygulamalarımızı başarıyla erçekleştirmekteyiz. Rephair Clinic, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 120 ülkeden hastalara hizmet vermektedir. Uygulamalarımızda eldeettiğimiz başarı neticesinde elde ettiğimiz güven sayesinde, hastalarımıza benzersiz bir saç ekim deneyimi sunuyoruz. Ayrıca saç ekimi için yurt dışından gelen hastalarımıza uçak, transfer ve konaklama konularındada ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Sayfamızı ziyaret eden siz değerli misafirlerimizden saç dökülmesi veya saçsızlık sorunu olanlar veya kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi veya baş derisindeki yanık ve yara izlerinin ekim ile kapatılmasını isteyenler, saçlarının
önden, tepeden ve ense kısmından çekilmiş fotoğraflarını yaş, cinsiyet ve telefon numaralarıyla birlikte bize e-mail, Facebook Messenger veya Whatsapp yoluyla gönderdikleri taktirde, uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirileceklerdir.

Saçsızlık stresine son vermek istiyorsanız,sizleri Rephair Clinic Saç Ekim Merkezinde, Dünya sağlık standartlarına uygun koşullarda tekrar saçlarınıza kavuşmaya davet ediyoruz..

    Open chat